APRILKONKEN 2011
Jarlsberg Travbane, 3. April.
Lengde IE - 16 starter
1. Veronica U. Johansen - Snøslottets Zorro - 170cm
2. Frida Aung - Havers Michelangelo Picasso - 160cm
3. Martine Persson - Liljekonvallens Hyll - 140cm
4. Helene Willmann - Pandoras Kasteloriso - 120 cm
5. Hallgjerd S. Paulsen - Tellefsgaards Ivo Caprino
6. Mari Myksvoll - Lamondas Beyond Limits
6. Heidi Huseby - Capios Glød i Mørket
8. Heidi Huseby - Lamondas Beaming Disguise
UP. Benedicte Tveitan - Pandoras Santorini
UP. Aina Magnus - Saburashii
UP. Mari Myksvoll - Åstoppens Under The Dream
UP. Mari Myksvoll - Solliens Hey Yu
UP. Heidi Huseby - Grenens Hungry For More
UP. Sandra Knutsen - Pandoras Paros
UP. Frida Aung - Tina
UP. Veronica U. Johansen - Nusse
1. Veronica U. Johansen - Snøslottets Zorro - 170cm
2. Frida Aung - Havers Michelangelo Picasso - 160cm
3. Martine Persson - Liljekonvallens Hyll - 140cm
4. Helene Willmann - Pandoras Kasteloriso - 120 cm
5. Hallgjerd S. Paulsen - Tellefsgaards Ivo Caprino
6. Mari Myksvoll - Lamondas Beyond Limits
6. Heidi Huseby - Capios Glød i Mørket
8. Heidi Huseby - Lamondas Beaming Disguise
UP. Benedicte Tveitan - Pandoras Santorini
UP. Aina Magnus - Saburashii
UP. Mari Myksvoll - Åstoppens Under The Dream
UP. Mari Myksvoll - Solliens Hey Yu
UP. Heidi Huseby - Grenens Hungry For More
UP. Sandra Knutsen - Pandoras Paros
UP. Frida Aung - Tina
UP. Veronica U. Johansen - Nusse
Rett Lett - 44 starter, 9 pinner
1. Aina Magnus - Rozettas Sjakalen Kaizer
2. Maiken Øyen - Lamondas Beyond Fear
3. Aina Magnus - Rozettas Thunder Kaizer
4. Charlotte B. Hannevig - Kirkebakkens Johann
5. Amalie Bråthen Strande - Vestengas Eternity Moment
6. Hallgjerd S. Paulsen - Vestkystens Pretty Mul`An
7. Emilie Jansen - Black as Blue
8. Marita Bjørk Kjørbek - Lord Bellmann
9. Mari Myksvoll - Lamondas Beyond Litmits
10. Charlotte B. Hannevig - Kirkebakkens Babykanin
11. Siw Hauge - Ilebrekkes Garm
12. Charlotte B. Hannevig - Kirkebakkens Zodiac
13. Hallgjerd S. Paulsen - Lamondas Beyound Imagination
14. Veronica U. Johansen - Snøslottets Zorro
15. Lise Marie Ernestus - Milleniums Double Nature
16. Linnea Tveraan - Hero's Over the Moon
17. Charlotte B. Hannevig - Rafiki
18. Hannah Veie - Minnie
19. Charlotte B. Hannevig - Tallmons Ernst
20. Cathrine T-Nielsen - Fangnes Nils av Vangtoppen
21. Cecilie Horn Goddokken - Hagelis Emil
22. Sandra Knutsen - Rozettas Hellraizer Kaizer
23. Hilde-Kristin Lomheim - Bacardi Razz
24. Amalie Bråthen Strande - Aasbergs City of Delusion
25. Hannah Veie - Eve Eveillée
26. Charlotte B. Hannevig - Kirkebakkens Lazy Strike
27. Emilie Jansen - Little Star
28. Frida Aung - Eplehagens Blueberry
29. Martine Persson - Pain of Love av Replica
30. Mari Myksvoll - Solliens Hey Yu
31. Hilde-Kristin Lomheim - Hollendertunets Emmy
32. Sandra Knutsen - Kløverdalens Paint in Black
33. Frida Aung - Eplehagens Foxberry
34. Aina Magnus - Turbo Sprite
35. Heidi Huseby - Trollmåne
36. Jorunn Bjørnstad - Cheddar
37. Cecilie Horn Goddokken - Myosotis Larix
38. Line Rove - Theodor Trixie
39. Charlotte B. Hannevig -Gullik
40. Aina Magnus - Hedlandets Årek
41. Cecilie Horn Goddokken - Krøsemaya
42. Sigrid Gulliksen - Sweet Hero
UP. Jeanette Feindt Berg - Mcgyver
UP. Benedicte Tveitan - Kløverdalens Wuthering Heights
1. Aina Magnus - Rozettas Sjakalen Kaizer
2. Maiken Øyen - Lamondas Beyond Fear
3. Aina Magnus - Rozettas Thunder Kaizer
4. Charlotte B. Hannevig - Kirkebakkens Johann
5. Amalie Bråthen Strande - Vestengas Eternity Moment
6. Hallgjerd S. Paulsen - Vestkystens Pretty Mul`An
7. Emilie Jansen - Black as Blue
8. Marita Bjørk Kjørbek - Lord Bellmann
9. Mari Myksvoll - Lamondas Beyond Litmits
10. Charlotte B. Hannevig - Kirkebakkens Babykanin
11. Siw Hauge - Ilebrekkes Garm
12. Charlotte B. Hannevig - Kirkebakkens Zodiac
13. Hallgjerd S. Paulsen - Lamondas Beyound Imagination
14. Veronica U. Johansen - Snøslottets Zorro
15. Lise Marie Ernestus - Milleniums Double Nature
16. Linnea Tveraan - Hero's Over the Moon
17. Charlotte B. Hannevig - Rafiki
18. Hannah Veie - Minnie
19. Charlotte B. Hannevig - Tallmons Ernst
20. Cathrine T-Nielsen - Fangnes Nils av Vangtoppen
21. Cecilie Horn Goddokken - Hagelis Emil
22. Sandra Knutsen - Rozettas Hellraizer Kaizer
23. Hilde-Kristin Lomheim - Bacardi Razz
24. Amalie Bråthen Strande - Aasbergs City of Delusion
25. Hannah Veie - Eve Eveillée
26. Charlotte B. Hannevig - Kirkebakkens Lazy Strike
27. Emilie Jansen - Little Star
28. Frida Aung - Eplehagens Blueberry
29. Martine Persson - Pain of Love av Replica
30. Mari Myksvoll - Solliens Hey Yu
31. Hilde-Kristin Lomheim - Hollendertunets Emmy
32. Sandra Knutsen - Kløverdalens Paint in Black
33. Frida Aung - Eplehagens Foxberry
34. Aina Magnus - Turbo Sprite
35. Heidi Huseby - Trollmåne
36. Jorunn Bjørnstad - Cheddar
37. Cecilie Horn Goddokken - Myosotis Larix
38. Line Rove - Theodor Trixie
39. Charlotte B. Hannevig -Gullik
40. Aina Magnus - Hedlandets Årek
41. Cecilie Horn Goddokken - Krøsemaya
42. Sigrid Gulliksen - Sweet Hero
UP. Jeanette Feindt Berg - Mcgyver
UP. Benedicte Tveitan - Kløverdalens Wuthering Heights
Rett Middels - 24 starter, 5 pinner
1. Linnea Tveraan - Flamencos Aiola av Leo
2. Aina Magnus - Saburashii
3. Linnea Tveraan - Eikhaugens Gone for Good
4. Heidi Huseby - Snöflingans Torvald Palema
5. Benedicte Tveitan - Pandoras Santorini
6. Cathrine T-Nielsen - Neshagens Safran
7. Helene Willmann - Pandoras Kasteloriso
8. Sandra Knutsen - Pandoras Paros
9. Hallgjerd S. Paulsen - Tellefsgaards Ivo Caprino
10. Frida Aung - Tina
11. Frida Aung - Havers Michelangelo Picasso
12. Heidi Huseby - Capios Glød i Mørket
13. Hilde-Kristin Lomheim - Carmentas Sirocco
14. Heidi Huseby - Pandoras Epidemic of Iota
15. Helene Willmann - Bogenlias Quelquefois
16. Lise Marie Ernestus - Kløverdalens Pearly Gates
17. Lise Marie Ernestus - Lineas The Only One
18. Aina Magnus - Moltebergets Carzón de Cristall
19. Mariann Bråten - Pandoras Disturbia of Iota
20. Cathrine T-Nielsen - Bogenlias Ronda
21. Jorunn Bjørnstad - Ilebrekkes Munin
22. Mari Myksvoll - Åstoppens Under the dream
UP. Veronica U. Johansen - Nusse
UP. Siw Hauge - Ilebrekkes Lykketroll
1. Linnea Tveraan - Flamencos Aiola av Leo
2. Aina Magnus - Saburashii
3. Linnea Tveraan - Eikhaugens Gone for Good
4. Heidi Huseby - Snöflingans Torvald Palema
5. Benedicte Tveitan - Pandoras Santorini
6. Cathrine T-Nielsen - Neshagens Safran
7. Helene Willmann - Pandoras Kasteloriso
8. Sandra Knutsen - Pandoras Paros
9. Hallgjerd S. Paulsen - Tellefsgaards Ivo Caprino
10. Frida Aung - Tina
11. Frida Aung - Havers Michelangelo Picasso
12. Heidi Huseby - Capios Glød i Mørket
13. Hilde-Kristin Lomheim - Carmentas Sirocco
14. Heidi Huseby - Pandoras Epidemic of Iota
15. Helene Willmann - Bogenlias Quelquefois
16. Lise Marie Ernestus - Kløverdalens Pearly Gates
17. Lise Marie Ernestus - Lineas The Only One
18. Aina Magnus - Moltebergets Carzón de Cristall
19. Mariann Bråten - Pandoras Disturbia of Iota
20. Cathrine T-Nielsen - Bogenlias Ronda
21. Jorunn Bjørnstad - Ilebrekkes Munin
22. Mari Myksvoll - Åstoppens Under the dream
UP. Veronica U. Johansen - Nusse
UP. Siw Hauge - Ilebrekkes Lykketroll
Rett Vanskelig - 16 starter, 4 pinner
1. Martine Persson - Liljekonvallens Hyll
2. Lise Marie Ernestus - Villrosens Touch By An Angel
3. Martine Persson - DKCH Lisbodal Ella II
4. Jorunn Bjørnstad - Sverdbakkens Filippi
5. Linnea Tveraan - Hero's Do this Right
6. Benedicte Tveitan - Pandoras Suspiria of Iota
7. Heidi Huseby - Grenens Hungry For More
8. Lise Marie Ernestus - Haradalens Monkey Wrench
9. Linnea Tveraan - Leiras Cobra
10. Mari Myksvoll - Symremyras Mondschein
11. Maiken Øyen - Symremyras Angel of Wonder
12. Mari Myksvoll - Symremyras Gewitter
13. Mari Myksvoll - Symremyras Angel of Healing
14. Siw Hauge - Pandoras Lipsi
UP. Linnea Tveraan - Grenens Lucky Dreamer
UP. Maiken Øyen - Symremyras Belle
1. Martine Persson - Liljekonvallens Hyll
2. Lise Marie Ernestus - Villrosens Touch By An Angel
3. Martine Persson - DKCH Lisbodal Ella II
4. Jorunn Bjørnstad - Sverdbakkens Filippi
5. Linnea Tveraan - Hero's Do this Right
6. Benedicte Tveitan - Pandoras Suspiria of Iota
7. Heidi Huseby - Grenens Hungry For More
8. Lise Marie Ernestus - Haradalens Monkey Wrench
9. Linnea Tveraan - Leiras Cobra
10. Mari Myksvoll - Symremyras Mondschein
11. Maiken Øyen - Symremyras Angel of Wonder
12. Mari Myksvoll - Symremyras Gewitter
13. Mari Myksvoll - Symremyras Angel of Healing
14. Siw Hauge - Pandoras Lipsi
UP. Linnea Tveraan - Grenens Lucky Dreamer
UP. Maiken Øyen - Symremyras Belle
Rett Elite - 15 starter, 1 sert
1. Mariann Bråten - Lamondas Iota
2. Lise Marie Ernestus - Grand Ch.Fredrikstads Akvarium Lille Banana Splitt
3. Selma Tanberg - Granlibakkens Ch Sarkasme
4. Helene Willmann - Kløverdalens S Ch Roseate
5. Heidi Huseby - Soltoppens Ch Always Beautiful av Syrinhagen
6. Selma Tanberg - Gt Ch Frisella Eskaroll Batavia
7. Martine Persson - Bogenlias Elena the magic moment
8. Heidi Huseby - Lamondas Beaming Disguise
9. Jorunn Bjørnstad - Knausens Lightning For You
10. Selma Tanberg - Svennings Englefjes av Vearlia
11. Helene Willmann - Linddalens Ch Sommernatt
UP. Lise Marie Ernestus - Capriellos CH Please Trust Me
UP. Helene Willmann - Lisbodal Sandra Caresse
UP. Helene Willmann - Bogenlias Såpe-boble
UP. Selma Tanberg - Linddalens Eurydome
1. Mariann Bråten - Lamondas Iota
2. Lise Marie Ernestus - Grand Ch.Fredrikstads Akvarium Lille Banana Splitt
3. Selma Tanberg - Granlibakkens Ch Sarkasme
4. Helene Willmann - Kløverdalens S Ch Roseate
5. Heidi Huseby - Soltoppens Ch Always Beautiful av Syrinhagen
6. Selma Tanberg - Gt Ch Frisella Eskaroll Batavia
7. Martine Persson - Bogenlias Elena the magic moment
8. Heidi Huseby - Lamondas Beaming Disguise
9. Jorunn Bjørnstad - Knausens Lightning For You
10. Selma Tanberg - Svennings Englefjes av Vearlia
11. Helene Willmann - Linddalens Ch Sommernatt
UP. Lise Marie Ernestus - Capriellos CH Please Trust Me
UP. Helene Willmann - Lisbodal Sandra Caresse
UP. Helene Willmann - Bogenlias Såpe-boble
UP. Selma Tanberg - Linddalens Eurydome
Kroket Lett - 48 starter, 10 pinner
1. Marita Bjørk Kjørbek - Lord Bellmann
2. Veronica U. Johansen - Snøslottets Zorro
3. Amalie Bråthen Strande - Aasbergs City of Delusion
4. Heidi Huseby - Capios glød i mørket
5. Linnea Tveraan - Eikhaugens Gone for Good
6. Mari Myksvoll - Solliens Hey Yu
7. Sandra Knutsen - Pandoras Paros
8. Aina Magnus - Rozettas Thunder Kaizer
9. Lise Marie Ernestus - Milleniums Double Nature
10. Hallgjerd S. Paulsen - Lamondas Beyound Imagination
11. Emilie Jansen - Black as Blue
12. Aina Magnus - Rozettas Sjakalen Kaizer
13. Charlotte B. Hannevig - Kirkebakkens Zodiac
14. Charlotte B. Hannevig - Kirkebakkens Johann
15. Hilde Kristin Lomheim - Hollendertunets Emmy
16. Charlotte B. Hannevig - Kirkebakkens Babykanin
17. Frida Aung Eplehagens - Blueberry
18. Maiken Øyen - Lamondas Beyond Fear
19. Jorunn Bjørnstad - Castello
20. Amalie Bråthen Strande - Vestengas Eternity Moment
21. Sandra Knutsen - Kløverdalens Paint in Black
22. Charlotte B. Hannevig - Tallmons Ernst
23. Charlotte B. Hannevig - Rafiki
24. Cathrine T-Nielsen - Fangnes Nils av Vangtoppen
25. Jeanette Feindt Berg - Millie
26. Hilde Kristin Lomheim - Bacardi Razz
27. Lise Marie Ernestus - Lineas The Only One
28. Frida Aung - Eplehagens Foxberry
29. Martine Persson - Pain of Love av Replica
30. Siw Hauge - Ilebrekkes Garm
31. Jeanette Feindt Berg - Pjokken
32. Heidi Huseby - Trollmåne
33. Hannah Veie - Minnie
34. Line Rove - Professor Google
35. Hannah Veie - Eve Eveillée
36. Charlotte B. Hannevig - Kirkebakkens Lazy Strike
37. Aina Magnus - Hedlandets Årek
38. Line Rove - Theodor Trixie
39. Charlotte B. Hannevig - Gullik
40. Aina Magnus - Turbo Sprite
41. Cecilie Horn Goddokken - Hagelis Emil
42. Sigrid Gulliksen - Sweet Hero
43. Mari Myksvoll - Sætreskogens Arsa
UP. Benedicte Tveitan - Blåknappens Capella
UP. Benedicte Tveitan - Kløverdalens Wuthering Heights
UP. Jeanette Feindt Berg - Mcgyver
UP. Sandra Knutsen - Rozettes Hellraizer Kaizer
UP. Hallgjerd S. Paulsen - Vestkystens Pretty Mul`An
1. Marita Bjørk Kjørbek - Lord Bellmann
2. Veronica U. Johansen - Snøslottets Zorro
3. Amalie Bråthen Strande - Aasbergs City of Delusion
4. Heidi Huseby - Capios glød i mørket
5. Linnea Tveraan - Eikhaugens Gone for Good
6. Mari Myksvoll - Solliens Hey Yu
7. Sandra Knutsen - Pandoras Paros
8. Aina Magnus - Rozettas Thunder Kaizer
9. Lise Marie Ernestus - Milleniums Double Nature
10. Hallgjerd S. Paulsen - Lamondas Beyound Imagination
11. Emilie Jansen - Black as Blue
12. Aina Magnus - Rozettas Sjakalen Kaizer
13. Charlotte B. Hannevig - Kirkebakkens Zodiac
14. Charlotte B. Hannevig - Kirkebakkens Johann
15. Hilde Kristin Lomheim - Hollendertunets Emmy
16. Charlotte B. Hannevig - Kirkebakkens Babykanin
17. Frida Aung Eplehagens - Blueberry
18. Maiken Øyen - Lamondas Beyond Fear
19. Jorunn Bjørnstad - Castello
20. Amalie Bråthen Strande - Vestengas Eternity Moment
21. Sandra Knutsen - Kløverdalens Paint in Black
22. Charlotte B. Hannevig - Tallmons Ernst
23. Charlotte B. Hannevig - Rafiki
24. Cathrine T-Nielsen - Fangnes Nils av Vangtoppen
25. Jeanette Feindt Berg - Millie
26. Hilde Kristin Lomheim - Bacardi Razz
27. Lise Marie Ernestus - Lineas The Only One
28. Frida Aung - Eplehagens Foxberry
29. Martine Persson - Pain of Love av Replica
30. Siw Hauge - Ilebrekkes Garm
31. Jeanette Feindt Berg - Pjokken
32. Heidi Huseby - Trollmåne
33. Hannah Veie - Minnie
34. Line Rove - Professor Google
35. Hannah Veie - Eve Eveillée
36. Charlotte B. Hannevig - Kirkebakkens Lazy Strike
37. Aina Magnus - Hedlandets Årek
38. Line Rove - Theodor Trixie
39. Charlotte B. Hannevig - Gullik
40. Aina Magnus - Turbo Sprite
41. Cecilie Horn Goddokken - Hagelis Emil
42. Sigrid Gulliksen - Sweet Hero
43. Mari Myksvoll - Sætreskogens Arsa
UP. Benedicte Tveitan - Blåknappens Capella
UP. Benedicte Tveitan - Kløverdalens Wuthering Heights
UP. Jeanette Feindt Berg - Mcgyver
UP. Sandra Knutsen - Rozettes Hellraizer Kaizer
UP. Hallgjerd S. Paulsen - Vestkystens Pretty Mul`An
Kroket Middels - 22 starter, 5 pinner
1. Helene Willmann - Pandoras Kasteloriso
2. Lise Marie Ernestus - Haradalens Monkey Wrench
3. Heidi Huseby - Snöflingans Torvald Palema
4. Siw Hauge -Pandoras Lipsi
5. Mari Myksvoll - Lamondas Beyond Limits
6. Hallgjerd S. Paulsen - Tellefsgaards Ivo Caprino
7. Benedicte Tveitan - Pandoras Santorini
8. Mariann Bråten - Pandoras Disturbia of Iota
9. Linnea Tveraan - Flamencos Aiola av Leo
10. Jorunn Bjørnstad - Ilebrekkes Munin
11. Frida Aung - Havers Michelangelo Picasso
12. Lise Marie Ernestus - Kløverdalens Pearly Gates
13. Aina Magnus - Saburashii
14. Aina -Magnus Moltebergets Carzón de Cristall
15. Cathrine Thurmann-Nielsen - Bogenlias Ronda
16. Helene Willmann - Bogenlias Quelquefois
17. Frida Aung - Tina
18. Heidi Huseby - Pandoras Epidemic of Iota
19. Mari Myksvoll - Åstoppens Under the dream
UP. Linnea Tveraan - Hero's Over the Moon
UP. Hilde Kristin Lomheim - Carmentas Sirocco
UP. Veronica U. Johansen - Nusse
1. Helene Willmann - Pandoras Kasteloriso
2. Lise Marie Ernestus - Haradalens Monkey Wrench
3. Heidi Huseby - Snöflingans Torvald Palema
4. Siw Hauge -Pandoras Lipsi
5. Mari Myksvoll - Lamondas Beyond Limits
6. Hallgjerd S. Paulsen - Tellefsgaards Ivo Caprino
7. Benedicte Tveitan - Pandoras Santorini
8. Mariann Bråten - Pandoras Disturbia of Iota
9. Linnea Tveraan - Flamencos Aiola av Leo
10. Jorunn Bjørnstad - Ilebrekkes Munin
11. Frida Aung - Havers Michelangelo Picasso
12. Lise Marie Ernestus - Kløverdalens Pearly Gates
13. Aina Magnus - Saburashii
14. Aina -Magnus Moltebergets Carzón de Cristall
15. Cathrine Thurmann-Nielsen - Bogenlias Ronda
16. Helene Willmann - Bogenlias Quelquefois
17. Frida Aung - Tina
18. Heidi Huseby - Pandoras Epidemic of Iota
19. Mari Myksvoll - Åstoppens Under the dream
UP. Linnea Tveraan - Hero's Over the Moon
UP. Hilde Kristin Lomheim - Carmentas Sirocco
UP. Veronica U. Johansen - Nusse
Kroket Vanskelig - 20 starter, 0 pinner
1. Martine Persson - DKCH Lisbodal Ella II
2. Benedicte Tveitan - Pandoras Suspiria of Iota
3. Jorunn Bjørnstad - Sverdbakkens Filippi
4. Lise Marie Ernestus - Villrosens Touch By An Angel
5. Maiken Øyen - Symremyras Angel of Wonder
6. Martine Persson - Liljekonvallens Hyll
7. Helene Willmann - Bogenlias Såpe-boble
8. Jorunn Bjørnstad - Knausens Lightning For You
9. Linnea Tveraan - Fangnes Lille Henry av Vangtoppen
10. Heidi Huseby - Grenens Hungry For More
11. Mari Myksvoll - Symremyras Angel of Healing
12. Heidi Huseby - Lamondas Beaming Disguise
13. Mari Myksvoll - Symremyras Gewitter
UP. Linnea Tveraan - Grenens Lucky Dreamer
UP. Linnea Tveraan - Hero's Do this Right
UP. Selma Tanberg - Linddalens Thyone
UP. Benedicte Tveitan - Neshagens Alex
UP. Maiken Øyen - Symremyras Belle
UP. Linnea Tveraan - Leiras Cobra
UP. Cathrine T-Nielsen - Neshagens Safran
1. Martine Persson - DKCH Lisbodal Ella II
2. Benedicte Tveitan - Pandoras Suspiria of Iota
3. Jorunn Bjørnstad - Sverdbakkens Filippi
4. Lise Marie Ernestus - Villrosens Touch By An Angel
5. Maiken Øyen - Symremyras Angel of Wonder
6. Martine Persson - Liljekonvallens Hyll
7. Helene Willmann - Bogenlias Såpe-boble
8. Jorunn Bjørnstad - Knausens Lightning For You
9. Linnea Tveraan - Fangnes Lille Henry av Vangtoppen
10. Heidi Huseby - Grenens Hungry For More
11. Mari Myksvoll - Symremyras Angel of Healing
12. Heidi Huseby - Lamondas Beaming Disguise
13. Mari Myksvoll - Symremyras Gewitter
UP. Linnea Tveraan - Grenens Lucky Dreamer
UP. Linnea Tveraan - Hero's Do this Right
UP. Selma Tanberg - Linddalens Thyone
UP. Benedicte Tveitan - Neshagens Alex
UP. Maiken Øyen - Symremyras Belle
UP. Linnea Tveraan - Leiras Cobra
UP. Cathrine T-Nielsen - Neshagens Safran
Kroket Elite - 14 starter, 1 sert
1. Helene Willmann - Kløverdalens S Ch Roseate
2. Lise Marie Ernestus - Grand Ch. Fredrikstads Akvarium Lille Banana Splitt
3. Selma Tanberg - Granlibakkens Ch Sarkasme
4. Heidi Huseby -Soltoppens Ch Always Beautiful av Syrinhagen
5. Mari Myksvoll -Symremyras Mondschein
6. Selma Tanberg -Svennings Englefjes av Vearlia
7. Mariann Bråten - Lamondas Iota
UP. Selma Tanberg - Linddalens Eurydome
UP. Helene Willmann- Lisbodal Sandra Caresse
UP. Selma Tanberg - Støytens Gt Ch Memory of Herina
UP. Lise Marie Ernestus - Capriellos CH Please Trust Me
UP. Selma Tanberg - Gt Ch Frisella Eskaroll Batavia
UP. Helene Willmann - Linddalens Ch Sommernatt
UP. Martine Persson - Bogenlias Elena the magic moment
1. Helene Willmann - Kløverdalens S Ch Roseate
2. Lise Marie Ernestus - Grand Ch. Fredrikstads Akvarium Lille Banana Splitt
3. Selma Tanberg - Granlibakkens Ch Sarkasme
4. Heidi Huseby -Soltoppens Ch Always Beautiful av Syrinhagen
5. Mari Myksvoll -Symremyras Mondschein
6. Selma Tanberg -Svennings Englefjes av Vearlia
7. Mariann Bråten - Lamondas Iota
UP. Selma Tanberg - Linddalens Eurydome
UP. Helene Willmann- Lisbodal Sandra Caresse
UP. Selma Tanberg - Støytens Gt Ch Memory of Herina
UP. Lise Marie Ernestus - Capriellos CH Please Trust Me
UP. Selma Tanberg - Gt Ch Frisella Eskaroll Batavia
UP. Helene Willmann - Linddalens Ch Sommernatt
UP. Martine Persson - Bogenlias Elena the magic moment