HOBBYDYRDAGENE 2010
Jarlsberg Travbane, 21. - 22. August.
LØRDAG
Kroket Elite, 9 startende, 1 sertifikat
1. Selma Tandberg - Granlibakkens Ch Sarkasme 0+1
2. Selma Tandberg - Gt Ch Frisella Eskaroll Batavia 1+0
3. Helene Wilmann - Kløverdalens S Ch Roseate 2+1
1. Selma Tandberg - Granlibakkens Ch Sarkasme 0+1
2. Selma Tandberg - Gt Ch Frisella Eskaroll Batavia 1+0
3. Helene Wilmann - Kløverdalens S Ch Roseate 2+1
Kroket Vanskelig. 11 startende, 3 pinner
1. Helene Wilmann - Bogenlias Toto 2+1
2. Linnea Tveraaen - Fagnes Lille Henry av Vangtoppen 2+1
3. Jorunn Bjørnstad - Sverdbakkens Filippi 3+1
4. Helene Wilmann - Bogenlias Såpe-Boble 2+2
1. Helene Wilmann - Bogenlias Toto 2+1
2. Linnea Tveraaen - Fagnes Lille Henry av Vangtoppen 2+1
3. Jorunn Bjørnstad - Sverdbakkens Filippi 3+1
4. Helene Wilmann - Bogenlias Såpe-Boble 2+2
Kroket Middels, 12 startende, 3 pinner
1. Linnea Tveraaen - Hero's Do This Right 0+0
2. Benedicte Tveitan - Hero's Thin Line 1+0
3. Linnea Tveraaen - Leiras Cobra 2+0
4. Helene Wilmann - Bogenlias Quelquefois 2+1
5. Siw Hauge - Pandoras Lipsi 2+2
1. Linnea Tveraaen - Hero's Do This Right 0+0
2. Benedicte Tveitan - Hero's Thin Line 1+0
3. Linnea Tveraaen - Leiras Cobra 2+0
4. Helene Wilmann - Bogenlias Quelquefois 2+1
5. Siw Hauge - Pandoras Lipsi 2+2
Kroket Lett, 23 startende, 5 pinner
1. Benedicte Tveitan - Pandoras Santorini 0+0
2. Veronica U. Johansen - Nusse 1+0
3. Charlotte Martinussen - Sweet Chop Suey 0+2
4. Linnea Tveraaen - Hero's Over the Moon 2+0
5. Benedicte Tveitan - Blåknappens Capella 1+1
6. Jorunn Bjørnstad - Castello 2+1
7. Charlotte B. Hannevig - Kirkebakkens Zodiac 2+1
8. Hallgjerd S. Paulsen - The Perfect Element 1+2
1. Benedicte Tveitan - Pandoras Santorini 0+0
2. Veronica U. Johansen - Nusse 1+0
3. Charlotte Martinussen - Sweet Chop Suey 0+2
4. Linnea Tveraaen - Hero's Over the Moon 2+0
5. Benedicte Tveitan - Blåknappens Capella 1+1
6. Jorunn Bjørnstad - Castello 2+1
7. Charlotte B. Hannevig - Kirkebakkens Zodiac 2+1
8. Hallgjerd S. Paulsen - The Perfect Element 1+2
Lengde Ikke Elite, 12 startende, 1 pinne
1. Martine Persson - Liljekonvallens Hyll - 160 cm
2. Helene Wilmann - Pandoras Kasteloriso - 140 cm
3. Linnea Tveraaen - Fagnes Lille Henry av Vangtoppen - 140 cm
4. Lotte Natalie Joberg - Støytens No Mercy - 120 cm
1. Martine Persson - Liljekonvallens Hyll - 160 cm
2. Helene Wilmann - Pandoras Kasteloriso - 140 cm
3. Linnea Tveraaen - Fagnes Lille Henry av Vangtoppen - 140 cm
4. Lotte Natalie Joberg - Støytens No Mercy - 120 cm
SØNDAG
Rett Elite, 12 startende, 1 sertifikat
1. Helene Wilmann - Kløverdalens S Ch Roseate 0+1
2. Selma Tandberg - Gt Ch Frisella Eskaroll Batavia 2+1
3. Martine Persson - Bogenlias Elena the Magic Moment 3+4
4. Helene Wilmann - Linddalens Ch Sommernatt 4+3
1. Helene Wilmann - Kløverdalens S Ch Roseate 0+1
2. Selma Tandberg - Gt Ch Frisella Eskaroll Batavia 2+1
3. Martine Persson - Bogenlias Elena the Magic Moment 3+4
4. Helene Wilmann - Linddalens Ch Sommernatt 4+3
Rett Vanskelig, 7 startende, 2 pinner
1. Martine Persson - DKCH Lisbodal Ella II 2+2
2. Jorunn Bjørnstad - Sverdbakkens Filippi 2+2
3. Helene Wilmann - Bogenlias Toto 3+2
1. Martine Persson - DKCH Lisbodal Ella II 2+2
2. Jorunn Bjørnstad - Sverdbakkens Filippi 2+2
3. Helene Wilmann - Bogenlias Toto 3+2
Rett Middels, 11 startende, 3 pinner
1. Cathrine T. Nielsen - Neshagens Safran 0+0
2. Siw Hauge - Pandoras Lipsi 1+2
3. Helene Wilmann - Bogenlias Quelquefois 2+1
4. Benedicte Tveitan - Hero's Thin Line 3+0
1. Cathrine T. Nielsen - Neshagens Safran 0+0
2. Siw Hauge - Pandoras Lipsi 1+2
3. Helene Wilmann - Bogenlias Quelquefois 2+1
4. Benedicte Tveitan - Hero's Thin Line 3+0
Rett Lett, 26 startende, 6 pinner
1. Veronica U. Johansen - Nusse 0+0
2. Benedicte Tveitan - Pandoras Santorini 0+0
3. Hallgjerd S. Paulsen - Tellefgaards Ivo Caprino 1+0
4. Jorunn Bjørnstad - Ilebrekkes Munin 1+0
5. Benedicte Tveitan - Blåknappens Capella 1+0
6. Benedicte Tveitan - Leiras Singha 1+0
7. Helene Wilmann - Bogenlias Gunnar 1+0
8. Charlotte B. Hannevig - Frøyna 1+0
1. Veronica U. Johansen - Nusse 0+0
2. Benedicte Tveitan - Pandoras Santorini 0+0
3. Hallgjerd S. Paulsen - Tellefgaards Ivo Caprino 1+0
4. Jorunn Bjørnstad - Ilebrekkes Munin 1+0
5. Benedicte Tveitan - Blåknappens Capella 1+0
6. Benedicte Tveitan - Leiras Singha 1+0
7. Helene Wilmann - Bogenlias Gunnar 1+0
8. Charlotte B. Hannevig - Frøyna 1+0
Lengde Elite, 9 startende, 1 sertifikat
1. Selma Tandberg - Granlibakkens Ch Sarkasme - 210 cm
2. Selma Tandberg - Gt Ch Frisella Eskaroll Batavia - 160 cm
3. Martine Persson - Bogenlias Elena the Magic Moment - 160 cm
1. Selma Tandberg - Granlibakkens Ch Sarkasme - 210 cm
2. Selma Tandberg - Gt Ch Frisella Eskaroll Batavia - 160 cm
3. Martine Persson - Bogenlias Elena the Magic Moment - 160 cm