Etter måneder med planlegging er nå LU/NM for Rasekaniner og NM i Kaninhopping over for denne gang. Tilbakemeldinger fra medhjelpere, deltagere og besøkende har utelukkende vært positive.
Vi er svært fornøyde med gjennomføringen av dette Mesterskapet. God planlegging og jevnlige arbeidsmøter siste år har gjort dette mulig.
Allikevel. Vi hadde ikke greid dette uten alle dere! TUSEN TAKK til dere som har gjort dette mulig for oss. TAKK til dommere, tilbærere, medhjelpere, sekretariat, kafeteria-gjengen, banebyggere, banemannskap, vakter og ikke minst riggegjengen og ryddegjengen. TAKK til dere alle som bidro med smil og positive tilbakemeldinger. Ikke minst STOR TAKK til alle som kom til dette arrangementet deriblant utstillere, hoppere, medlemmer av NKF og besøkende. Uten dere hadde det ikke blitt noe LU/NM.
Vi er svært fornøyde med gjennomføringen av dette Mesterskapet. God planlegging og jevnlige arbeidsmøter siste år har gjort dette mulig.
Allikevel. Vi hadde ikke greid dette uten alle dere! TUSEN TAKK til dere som har gjort dette mulig for oss. TAKK til dommere, tilbærere, medhjelpere, sekretariat, kafeteria-gjengen, banebyggere, banemannskap, vakter og ikke minst riggegjengen og ryddegjengen. TAKK til dere alle som bidro med smil og positive tilbakemeldinger. Ikke minst STOR TAKK til alle som kom til dette arrangementet deriblant utstillere, hoppere, medlemmer av NKF og besøkende. Uten dere hadde det ikke blitt noe LU/NM.
For arrangørkomitèn
Anita Wilmann, sekretær
Anita Wilmann, sekretær
Kroket Elite
1. Lise Marie Ernestus - Khaos Great CH Skymningssvärmare - MOHK - 2 + 1 + 2 = 5
2. Lise Marie Ernestus - Grand CH Fredrikstad Akvarium Lille Banana Splitt - MOHK - 2 + 2 + 3 = 7
3. Helene Vadum Wilmann - Eikhaugens Zafira - TBHG - 3 + 2 + 2 = 7
4. Tonje Søfteland - Neshagens Champion Xenta - JOSKH - 2 + 3 + 2 = 7
5. Mari Myksvoll - Symremyras Gd Ch Lindærle - SBHG - 2 + 2 + 4 = 8
6. Tonje Søfteland - Eikhaugens Champion The Final Detail - JOSKH - 4 + 2 + 2 = 8
7. Mariann Bråten - Lamondas Super Champion Iota - MOKH - 2 + 2 + 4 = 8
8. Tonje Søfteland - Khaos Great Champion Tobra - JOSKH - 2 + 1 + 6 = 9
9. Tonje Engen - Økdalen's Champion Bazinga - IØKAL - 4 + 4 + 2 = 10
10. Madelen Bjerkeengen - Volantos Ch Yoshiko Takeshi - IØ KAL - 4 + 4 + 4 = 12
11. Camilla Venger - Röstebos Champion Mastermind - EOHK - 5 + 5 + 2 = 12
12. Lise Marie Ernestus - Kløverdalens Pearly Gates - MOHK - 4 + 3 + 5 = 12
13. Anne Marie Aarmo - Hero's Do This Right - GDHK - 3 + 6 + 3 = 12
14. Lise Marie Ernestus - Flamencos Super CH Aiola av Leo - MOHK - 6 + 3 + 4 = 13
15. Irene Aakeberg Dahlby - Pandoras Chikita - SBHG - 5 + 2 + 6 = 13
16. Hallgjerd Seim Paulsen - Lamondas Gt.Ch. Beyond Imagination - GKF - 7 + 2 + 5 = 14
17. Lise Marie Ernestus - Flamencos Milo av Scorpio - MOHK - 4 + 3 + 7 = 14
18. Mari Myksvoll - Symremyras Mondschein - SBHG - 3 + 7 + maxtid
19. Tonje Søfteland - Eikhaugens Fade Away - JOSKH - 6 + 5
20. Tonje Engen - Sollien's Actros - IØKAL - 5 + 6
21. Monica Olsby Rogne - Dejeforsjens CH Sirius - IØHG - 7 + 4
22. Linn Elise Lende - Pandoras Lipsi - NKF - 6 + 6
23. Jorunn Egner - Lysfjords Dumle - AHHK - 6 + 6
24. Lise Marie Ernestus - Lineas Defying War - MOHK - 5 + 7
25. Heidi Huseby - Lamondas Beaming Disguise - MOKH - 5 + 7
26. Mali Hønnås - Økdalens Solan - GDHK - 6 + 6
27. Jorunn Egner - Vangtoppens Gt. Ch. Imperial Renown - AHHK - 4 + 9
28. Madelen Bjerkeengen - Leiras Cobra - IØ KAL - 5 + 8
29. Stine Grong Ruud - Ch Höstgryning - GDHK - 6 + 7
30. Tonje Engen - Hompetitten's Words Of A Dreamless Night - IØKAL - 9 + 4
31. Madelen Bjerkeengen - Milleniums Doble Nature - IØ KAL - 12 + 2
32. Linn Elise Lende - Eikhaugens Peanøtt - NKF - 8 + 8
33. Martine Olivia H. Persson - DKCH Lisbodal Ella II - TBHG - 8 + 9
34. Madelen Bjerkeengen - Grevinnens Ch Tatt Til Fange Av Maxima - IØ KAL - 9 + 10
35. Kristin Berg - Økdalens Det Umulige e Mulig - GDHK - 8 + 11
36. Monica Olsby Rogne - Ospeliens Pretty Pheobe - IØHG - 2 + maxtid
37. Kristin Berg - Nonstops Manzano - GDHK - 5 + maxtid
38. Aina Magnus - Rozettas Ch Sjakalen Kaizer - TBHG - 7 + maxtid
39. Helene Osland - Amores S Ch Promiscuous - BOKH - 7 + trukket
40. Heidi Huseby - Soltoppens Ch Always Beautiful av Syrinhagen - MOKH - 7 + trukket
41. Tonje Søfteland - Eikhaugens Tell No One - JOSKH - 8 + trukket
42. Helene Vadum Wilmann - Kløverdalens Super Champion Roseate - TBHG - 10 + trukket
UP. Mia Kristoffersen - Volantos Out of Time - GDHK
UP. Hilde Kåstad - Pretty Little Picture av Furukollen - ROGH
UP. Mari Myksvoll - Symremyras Ørn - SBHG
UP. Helene Osland - Diamonds Ch I Love Love - BOKH
UP. Camilla Venger - Röstebos Super Champion Guardian Legend - EOHK
UP. Mari Myksvoll - Symremyras Gt Ch Angel of Healing - SBHG
UP. Caroline Marie Tønnessen - Bogenlias Villmann - JOSKH
UP. Camilla Venger - Khaos Von Willebrand - EOHK
UP. Camilla Venger - Grenens Champion Lucky Dreamer - EOHK
UP. Monica Olsby Rogne - Solbakkenlias CH Jappo Harepus - IØHG
UP. Helene Osland - Økdalens Pimpernell - BOKH
UP. Camilla Venger - Solliens Berry Blue Of Sweety - EOHK
UP. Martine Olivia H. Persson - Bogenlias Elena the magic moment - TBHG
UP. Birgitte Lie - Eikhaugens Promise Me - ROGH
UP. Lise Marie Ernestus - Kivis Super CH Pulu Maraya - MOHK
UP. Kristin Berg - Ch Je av Økdalen - GDHK
UP. Hanne Kjærland - Skärbos Lovozero - JOSKH
1. Lise Marie Ernestus - Khaos Great CH Skymningssvärmare - MOHK - 2 + 1 + 2 = 5
2. Lise Marie Ernestus - Grand CH Fredrikstad Akvarium Lille Banana Splitt - MOHK - 2 + 2 + 3 = 7
3. Helene Vadum Wilmann - Eikhaugens Zafira - TBHG - 3 + 2 + 2 = 7
4. Tonje Søfteland - Neshagens Champion Xenta - JOSKH - 2 + 3 + 2 = 7
5. Mari Myksvoll - Symremyras Gd Ch Lindærle - SBHG - 2 + 2 + 4 = 8
6. Tonje Søfteland - Eikhaugens Champion The Final Detail - JOSKH - 4 + 2 + 2 = 8
7. Mariann Bråten - Lamondas Super Champion Iota - MOKH - 2 + 2 + 4 = 8
8. Tonje Søfteland - Khaos Great Champion Tobra - JOSKH - 2 + 1 + 6 = 9
9. Tonje Engen - Økdalen's Champion Bazinga - IØKAL - 4 + 4 + 2 = 10
10. Madelen Bjerkeengen - Volantos Ch Yoshiko Takeshi - IØ KAL - 4 + 4 + 4 = 12
11. Camilla Venger - Röstebos Champion Mastermind - EOHK - 5 + 5 + 2 = 12
12. Lise Marie Ernestus - Kløverdalens Pearly Gates - MOHK - 4 + 3 + 5 = 12
13. Anne Marie Aarmo - Hero's Do This Right - GDHK - 3 + 6 + 3 = 12
14. Lise Marie Ernestus - Flamencos Super CH Aiola av Leo - MOHK - 6 + 3 + 4 = 13
15. Irene Aakeberg Dahlby - Pandoras Chikita - SBHG - 5 + 2 + 6 = 13
16. Hallgjerd Seim Paulsen - Lamondas Gt.Ch. Beyond Imagination - GKF - 7 + 2 + 5 = 14
17. Lise Marie Ernestus - Flamencos Milo av Scorpio - MOHK - 4 + 3 + 7 = 14
18. Mari Myksvoll - Symremyras Mondschein - SBHG - 3 + 7 + maxtid
19. Tonje Søfteland - Eikhaugens Fade Away - JOSKH - 6 + 5
20. Tonje Engen - Sollien's Actros - IØKAL - 5 + 6
21. Monica Olsby Rogne - Dejeforsjens CH Sirius - IØHG - 7 + 4
22. Linn Elise Lende - Pandoras Lipsi - NKF - 6 + 6
23. Jorunn Egner - Lysfjords Dumle - AHHK - 6 + 6
24. Lise Marie Ernestus - Lineas Defying War - MOHK - 5 + 7
25. Heidi Huseby - Lamondas Beaming Disguise - MOKH - 5 + 7
26. Mali Hønnås - Økdalens Solan - GDHK - 6 + 6
27. Jorunn Egner - Vangtoppens Gt. Ch. Imperial Renown - AHHK - 4 + 9
28. Madelen Bjerkeengen - Leiras Cobra - IØ KAL - 5 + 8
29. Stine Grong Ruud - Ch Höstgryning - GDHK - 6 + 7
30. Tonje Engen - Hompetitten's Words Of A Dreamless Night - IØKAL - 9 + 4
31. Madelen Bjerkeengen - Milleniums Doble Nature - IØ KAL - 12 + 2
32. Linn Elise Lende - Eikhaugens Peanøtt - NKF - 8 + 8
33. Martine Olivia H. Persson - DKCH Lisbodal Ella II - TBHG - 8 + 9
34. Madelen Bjerkeengen - Grevinnens Ch Tatt Til Fange Av Maxima - IØ KAL - 9 + 10
35. Kristin Berg - Økdalens Det Umulige e Mulig - GDHK - 8 + 11
36. Monica Olsby Rogne - Ospeliens Pretty Pheobe - IØHG - 2 + maxtid
37. Kristin Berg - Nonstops Manzano - GDHK - 5 + maxtid
38. Aina Magnus - Rozettas Ch Sjakalen Kaizer - TBHG - 7 + maxtid
39. Helene Osland - Amores S Ch Promiscuous - BOKH - 7 + trukket
40. Heidi Huseby - Soltoppens Ch Always Beautiful av Syrinhagen - MOKH - 7 + trukket
41. Tonje Søfteland - Eikhaugens Tell No One - JOSKH - 8 + trukket
42. Helene Vadum Wilmann - Kløverdalens Super Champion Roseate - TBHG - 10 + trukket
UP. Mia Kristoffersen - Volantos Out of Time - GDHK
UP. Hilde Kåstad - Pretty Little Picture av Furukollen - ROGH
UP. Mari Myksvoll - Symremyras Ørn - SBHG
UP. Helene Osland - Diamonds Ch I Love Love - BOKH
UP. Camilla Venger - Röstebos Super Champion Guardian Legend - EOHK
UP. Mari Myksvoll - Symremyras Gt Ch Angel of Healing - SBHG
UP. Caroline Marie Tønnessen - Bogenlias Villmann - JOSKH
UP. Camilla Venger - Khaos Von Willebrand - EOHK
UP. Camilla Venger - Grenens Champion Lucky Dreamer - EOHK
UP. Monica Olsby Rogne - Solbakkenlias CH Jappo Harepus - IØHG
UP. Helene Osland - Økdalens Pimpernell - BOKH
UP. Camilla Venger - Solliens Berry Blue Of Sweety - EOHK
UP. Martine Olivia H. Persson - Bogenlias Elena the magic moment - TBHG
UP. Birgitte Lie - Eikhaugens Promise Me - ROGH
UP. Lise Marie Ernestus - Kivis Super CH Pulu Maraya - MOHK
UP. Kristin Berg - Ch Je av Økdalen - GDHK
UP. Hanne Kjærland - Skärbos Lovozero - JOSKH
Høyde Elite
Obs, det er funnet noe feil i listen, så alle fra plass 18 og nedover bør rette konkbøkene sine!
Over 80 cm
1. Helene Vadum Wilmann - Eikhaugens Zafira - TBHG - o - o - xxo - o - o - xxx
2. Madelen Bjerkeengen - Solliens Ch Heaven Nor Hell - IØ KAL - o - xo - xo - xo - xo - xxx
Over 75 cm
3. Lise Marie Ernestus - Flamencos Super CH Aiola av Leo - MOHK - o - o - xo - xo - xxx
4. Mariann Bråten - Lamondas Great Champion Iota - MOKH - o - o - xo - xo - xxx
5. Mia Kristoffersen - Volantos Out of Time - GDHK - o - o - xxo - xxo - xxx
Over 70 cm
6. Madelen Bjerkeengen - Eikhaugens Just One Look - IØ KAL - o - o - o - xxx
7. Stine Grong Ruud - Ch Hôstgryning - GDHK - xo - xo - o - xxx
8. Tonje Engen - Økdalen's Champion Bazinga - IØKAL - o - o - xo - xxx
9. Lise Marie Ernestus - Grand CH Fredrikstad Akvarium Lille Banana Splitt - MOHK - o - o - xo - xxx
10. Mari Myksvoll - Symremyras Gd Ch Lindærle - SBHG - o - o - xo - xxx
11. Hege Spjelkavik - Økdalens Best Uten Ball - GDHK - o - o - xo - xxx
12. Tonje Søfteland - Khaos Great Champion Tobra - JOSKH - o - o - xo - xxx
13. Tonje Søfteland - Eikhaugens Champion The Final Detail - JOSKH - o - xo - xo - xxx
13. Monica Olsby Rogne - Solbakkenlias CH Jappo Harepus - IØHG - o - xo - xo - xxx
15. Tonje Søfteland - Neshagens Champion Xenta - JOSKH - o - o - xxo - xxx
16. Ronja Bjørnebo - Økdalens en Hærlig Hæmligheit - LMKK - xo - xo - xxo - xxx
16. Tonje Engen - Hompetitten's Moves Like Jagger - IØKAL - xo - xo - xxo - xxx
Over 60 cm
18. Anna Katrine Husted - Asterisk Alor Setar - TBHG - o - o - xxx
18. Anne Marie Aarmo - Hero's Do This Right - GDHK - o - o - xxx
18. Heidi Huseby - Soltoppens Ch Always Beautiful av Syrinhagen - MOKH - o - o - xxx
18. Anna Katrine Husted - Bardarbunga - TBHG - o - o - xxx
18. Heidi Huseby - Lamondas Beaming Disguise - MOKH - o - o - xxx
18. Helene Osland - Amores S Ch Promiscuous - BOKH - o - o - xxx
18. Jorunn Egner - Vangtoppens Gt. Ch. Imperial Renown - AHHK - o - o - xxx
18. Mali Hønnås - Økdalens Solan - GDHK - o - o - xxx
18. Lise Marie Ernestus - Lineas Defying War - MOHK - o - o - xxx
18. Camilla Venger - Röstebos Champion Mastermind - EOHK - o - o - xxx
18. Monica Olsby Rogne - Lineas Everything - IØHG - o - o - xxx
18. Irene Aakeberg Dahlby - Pandoras Chikita - SBHG - o - o - xxx
18. Trine Holte - In the Perfekt Moment - Grenland - o - o - xxx
31. Hanne Kjærland - Hompetittens Words of a Little Boy - JOSKH - o - xo - Maxtid
31. Kristin Berg - Økdalens Det Umulige e Mulig - GDHK - o - xo - Trukket
31. Martine Olivia H. Persson - Bogenlias Elena the magic moment - TBHG - o - xo - xxx
31. Camilla Venger - Röstebos Super Champion Guardian Legend - EOHK - o - xo - xxx
31. Monica Olsby Rogne - Ospeliens Pretty Pheobe - IØHG - o - xo - xxx
31. Madelen Bjerkeengen - Lineas Storm - IØ KAL - o - xo - xxx
31. Helene Vadum Wilmann - Kløverdalens Super Champion Roseate - TBHG - o - xo - xxx
38. Tonje Søfteland - Eikhaugens Fade Away - JOSKH - o - xxo - xxx
38. Kristin Berg - Nonstops Manzano - GDHK - o - xxo - xxx
40. Mari Myksvoll - Symremyras Gt Ch Angel of Healing - SBHG - xo - o - xxx
40. Hilde Kåstad - Steingardens Sweet Little Wannabe - ROGH - xo - o - xxx
40. Tonje Engen - Volanto's Sound Of Silence - IØKAL - xo - o - xxx
43. Aina Magnus - Rozettas Ch Sjakalen Kaizer - TBHG - xo - xo - xxx
44. Camilla Venger - Khaos Von Willebrand - EOHK - xo - xxo - xxx
Over 50 cm
45. Camilla Venger - Solliens Emotional Kidde - EOHK - o - xxx
46. Anna Katrine Husted - I Belive In Nuller - TBHG - xo - xxx
46. Hilde Kåstad - Pretty Little Picture av Furukollen - ROGH - xo - xxx
48. Anne Marie Aarmo - Torshaugs Ch Flying in Moonlight - GDHK - xxo - xxx
UP. Helene Osland - Økdalens Pimpernell - BOKH - Trukket
UP. Hege Spjelkavik - Skärbos Shining Lightning - GDHK - Trukket
UP. Lise Marie Ernestus - Kivis Super CH Pulu Maraya - MOHK - Trukket
UP. Hanne Kjærland - Skärbos Lovozero - JOSKH - Trukket
UP. Tonje Engen - Bompebakkens Belaja av Hompetitten - IØKAL - Trukket
UP. Tonje Engen - Fangens lille Henry av Vangtoppen - IØKAL - Trukket
Obs, det er funnet noe feil i listen, så alle fra plass 18 og nedover bør rette konkbøkene sine!
Over 80 cm
1. Helene Vadum Wilmann - Eikhaugens Zafira - TBHG - o - o - xxo - o - o - xxx
2. Madelen Bjerkeengen - Solliens Ch Heaven Nor Hell - IØ KAL - o - xo - xo - xo - xo - xxx
Over 75 cm
3. Lise Marie Ernestus - Flamencos Super CH Aiola av Leo - MOHK - o - o - xo - xo - xxx
4. Mariann Bråten - Lamondas Great Champion Iota - MOKH - o - o - xo - xo - xxx
5. Mia Kristoffersen - Volantos Out of Time - GDHK - o - o - xxo - xxo - xxx
Over 70 cm
6. Madelen Bjerkeengen - Eikhaugens Just One Look - IØ KAL - o - o - o - xxx
7. Stine Grong Ruud - Ch Hôstgryning - GDHK - xo - xo - o - xxx
8. Tonje Engen - Økdalen's Champion Bazinga - IØKAL - o - o - xo - xxx
9. Lise Marie Ernestus - Grand CH Fredrikstad Akvarium Lille Banana Splitt - MOHK - o - o - xo - xxx
10. Mari Myksvoll - Symremyras Gd Ch Lindærle - SBHG - o - o - xo - xxx
11. Hege Spjelkavik - Økdalens Best Uten Ball - GDHK - o - o - xo - xxx
12. Tonje Søfteland - Khaos Great Champion Tobra - JOSKH - o - o - xo - xxx
13. Tonje Søfteland - Eikhaugens Champion The Final Detail - JOSKH - o - xo - xo - xxx
13. Monica Olsby Rogne - Solbakkenlias CH Jappo Harepus - IØHG - o - xo - xo - xxx
15. Tonje Søfteland - Neshagens Champion Xenta - JOSKH - o - o - xxo - xxx
16. Ronja Bjørnebo - Økdalens en Hærlig Hæmligheit - LMKK - xo - xo - xxo - xxx
16. Tonje Engen - Hompetitten's Moves Like Jagger - IØKAL - xo - xo - xxo - xxx
Over 60 cm
18. Anna Katrine Husted - Asterisk Alor Setar - TBHG - o - o - xxx
18. Anne Marie Aarmo - Hero's Do This Right - GDHK - o - o - xxx
18. Heidi Huseby - Soltoppens Ch Always Beautiful av Syrinhagen - MOKH - o - o - xxx
18. Anna Katrine Husted - Bardarbunga - TBHG - o - o - xxx
18. Heidi Huseby - Lamondas Beaming Disguise - MOKH - o - o - xxx
18. Helene Osland - Amores S Ch Promiscuous - BOKH - o - o - xxx
18. Jorunn Egner - Vangtoppens Gt. Ch. Imperial Renown - AHHK - o - o - xxx
18. Mali Hønnås - Økdalens Solan - GDHK - o - o - xxx
18. Lise Marie Ernestus - Lineas Defying War - MOHK - o - o - xxx
18. Camilla Venger - Röstebos Champion Mastermind - EOHK - o - o - xxx
18. Monica Olsby Rogne - Lineas Everything - IØHG - o - o - xxx
18. Irene Aakeberg Dahlby - Pandoras Chikita - SBHG - o - o - xxx
18. Trine Holte - In the Perfekt Moment - Grenland - o - o - xxx
31. Hanne Kjærland - Hompetittens Words of a Little Boy - JOSKH - o - xo - Maxtid
31. Kristin Berg - Økdalens Det Umulige e Mulig - GDHK - o - xo - Trukket
31. Martine Olivia H. Persson - Bogenlias Elena the magic moment - TBHG - o - xo - xxx
31. Camilla Venger - Röstebos Super Champion Guardian Legend - EOHK - o - xo - xxx
31. Monica Olsby Rogne - Ospeliens Pretty Pheobe - IØHG - o - xo - xxx
31. Madelen Bjerkeengen - Lineas Storm - IØ KAL - o - xo - xxx
31. Helene Vadum Wilmann - Kløverdalens Super Champion Roseate - TBHG - o - xo - xxx
38. Tonje Søfteland - Eikhaugens Fade Away - JOSKH - o - xxo - xxx
38. Kristin Berg - Nonstops Manzano - GDHK - o - xxo - xxx
40. Mari Myksvoll - Symremyras Gt Ch Angel of Healing - SBHG - xo - o - xxx
40. Hilde Kåstad - Steingardens Sweet Little Wannabe - ROGH - xo - o - xxx
40. Tonje Engen - Volanto's Sound Of Silence - IØKAL - xo - o - xxx
43. Aina Magnus - Rozettas Ch Sjakalen Kaizer - TBHG - xo - xo - xxx
44. Camilla Venger - Khaos Von Willebrand - EOHK - xo - xxo - xxx
Over 50 cm
45. Camilla Venger - Solliens Emotional Kidde - EOHK - o - xxx
46. Anna Katrine Husted - I Belive In Nuller - TBHG - xo - xxx
46. Hilde Kåstad - Pretty Little Picture av Furukollen - ROGH - xo - xxx
48. Anne Marie Aarmo - Torshaugs Ch Flying in Moonlight - GDHK - xxo - xxx
UP. Helene Osland - Økdalens Pimpernell - BOKH - Trukket
UP. Hege Spjelkavik - Skärbos Shining Lightning - GDHK - Trukket
UP. Lise Marie Ernestus - Kivis Super CH Pulu Maraya - MOHK - Trukket
UP. Hanne Kjærland - Skärbos Lovozero - JOSKH - Trukket
UP. Tonje Engen - Bompebakkens Belaja av Hompetitten - IØKAL - Trukket
UP. Tonje Engen - Fangens lille Henry av Vangtoppen - IØKAL - Trukket
Kroket Veteran
1. Irene Aakeberg Dahlby - Solbakkenlias Taiger Zairo - SBHG - 0 + 0 + 0 = 0
2. Mari Gynnild - Maximas Teddy av Vearlia - GDHK - 1 + 0 + 0 = 1
3. Silje Cathrine Tellefsen - Glittertinds Spectacular Invention - GKF - 0 + 0 + 1 = 1
4. Jorunn Egner - Neshagens Pippi - AHHK - 0 + 0 + 2 = 2
5. Mali Hønnås - Utsiktens Snuttis - GDHK - 1 + 1 + 3 = 5
6. Camilla Venger - Rååar - EOHK - 4 + 1 + 0 = 5
7. Helene Vadum Wilmann - Linddalens Champion Sommernatt - TBHG - 1 + 2 + trukket
UP. Hallgjerd Seim Paulsen - Solbakkenlias Gimmito - GKF - maxtid
UP. Helene Vadum Wilmann - Bogenlias Såpe-boble - TBHG - trukket
1. Irene Aakeberg Dahlby - Solbakkenlias Taiger Zairo - SBHG - 0 + 0 + 0 = 0
2. Mari Gynnild - Maximas Teddy av Vearlia - GDHK - 1 + 0 + 0 = 1
3. Silje Cathrine Tellefsen - Glittertinds Spectacular Invention - GKF - 0 + 0 + 1 = 1
4. Jorunn Egner - Neshagens Pippi - AHHK - 0 + 0 + 2 = 2
5. Mali Hønnås - Utsiktens Snuttis - GDHK - 1 + 1 + 3 = 5
6. Camilla Venger - Rååar - EOHK - 4 + 1 + 0 = 5
7. Helene Vadum Wilmann - Linddalens Champion Sommernatt - TBHG - 1 + 2 + trukket
UP. Hallgjerd Seim Paulsen - Solbakkenlias Gimmito - GKF - maxtid
UP. Helene Vadum Wilmann - Bogenlias Såpe-boble - TBHG - trukket
Kombi
1. Helene Vadum Wilmann - NUCH Bogenlias Quelquefois - TBHG
2. Stine Moe Gulli - Lykkebos Disturbed Nightmare av Hompetitten - TBHG
3. Trine Holte - In the perfekt moment - Grenland
4. Irene Aakeberg Dahlby - Søgaards Armut - SBHG
5. Hallgjerd Seim Paulsen - Crazy Popcorn - GKF
6. Veronica U. Johansen - Rozettas Christiania - TBHG
7. Hilde Kåstad - Covalinos Walking On Fire - ROGH
8. Aina Magnus - Volantos Blackout av Eikhaugen - TBHG
9. Silje Kristine Olsen - Reklingsholms Rudolf av Søgaard - SBHG
10. Irene Aakeberg Dahlby - Søgaards Etter Regnet av Hippo - SBHG
11. Trine Holte - Brattvangs Makita - Grenland
12. Hallgjerd Seim Paulsen - Vestkystens Maximum OverDrive - GKF
13. Hege Spjelkavik - Torshaugs Pacific Treasure - GDHK
14. Frida Magnus - Halvbakkens Ununseptium - GKF
15. Caroline Steinbakken - Røislis Infinity - IØHG
16. Monica Olsby Rogne - DKCH Tellefgaards Daniel - IØHG
17. Silje Kristine Olsen - Roger - SBHG
18. Madelen Bjerkeengen - Brookside MacWilliam - IØ KAL
19. Frida Magnus - Eidsåsens Little Darling In Blue - GKF
20. Martine Sevlejodet - Eikjamoens Oseberg - TBHG
21. Aina Magnus - Rozettas Thunder Kaizer - TBHG
UP. Helene Osland - Lille Hvite Lomen - BOKH
UP. Silje Kristine Olsen - Ole Johnny Ronny Reidar - SBHG
UP. Kristin Berg - Bølle Bever - GDHK
UP. Helene Osland - Lille Hvite Lulalom - BOKH
UP. Veslemøy Fjermestad Thunem - Leander - JOSK
UP. Hege Spjelkavik - Torhaugs Pacific Sunrise - GDHK
UP. Benedicte Thorvaldsen - Rozettas Maskineri - TBHG
UP. Monica Olsby Rogne - Santorini - IØHG
UP. Pia Amundsen - Shamigos WiVa Anub'Arak - TBHG
1. Helene Vadum Wilmann - NUCH Bogenlias Quelquefois - TBHG
2. Stine Moe Gulli - Lykkebos Disturbed Nightmare av Hompetitten - TBHG
3. Trine Holte - In the perfekt moment - Grenland
4. Irene Aakeberg Dahlby - Søgaards Armut - SBHG
5. Hallgjerd Seim Paulsen - Crazy Popcorn - GKF
6. Veronica U. Johansen - Rozettas Christiania - TBHG
7. Hilde Kåstad - Covalinos Walking On Fire - ROGH
8. Aina Magnus - Volantos Blackout av Eikhaugen - TBHG
9. Silje Kristine Olsen - Reklingsholms Rudolf av Søgaard - SBHG
10. Irene Aakeberg Dahlby - Søgaards Etter Regnet av Hippo - SBHG
11. Trine Holte - Brattvangs Makita - Grenland
12. Hallgjerd Seim Paulsen - Vestkystens Maximum OverDrive - GKF
13. Hege Spjelkavik - Torshaugs Pacific Treasure - GDHK
14. Frida Magnus - Halvbakkens Ununseptium - GKF
15. Caroline Steinbakken - Røislis Infinity - IØHG
16. Monica Olsby Rogne - DKCH Tellefgaards Daniel - IØHG
17. Silje Kristine Olsen - Roger - SBHG
18. Madelen Bjerkeengen - Brookside MacWilliam - IØ KAL
19. Frida Magnus - Eidsåsens Little Darling In Blue - GKF
20. Martine Sevlejodet - Eikjamoens Oseberg - TBHG
21. Aina Magnus - Rozettas Thunder Kaizer - TBHG
UP. Helene Osland - Lille Hvite Lomen - BOKH
UP. Silje Kristine Olsen - Ole Johnny Ronny Reidar - SBHG
UP. Kristin Berg - Bølle Bever - GDHK
UP. Helene Osland - Lille Hvite Lulalom - BOKH
UP. Veslemøy Fjermestad Thunem - Leander - JOSK
UP. Hege Spjelkavik - Torhaugs Pacific Sunrise - GDHK
UP. Benedicte Thorvaldsen - Rozettas Maskineri - TBHG
UP. Monica Olsby Rogne - Santorini - IØHG
UP. Pia Amundsen - Shamigos WiVa Anub'Arak - TBHG
Figur Middels Åpen
1. Silje Kristine Olsen - Reklingsholms Rudolf av Søgaard - SBHG - 0 + 0
2. Frida Magnus - Halvbakkens Ununseptium - GKF - 1 + 0
3. Hallgjerd Seim Paulsen - Vestkystens Maximum OverDrive - GKF - 0 + 1
4. Irene Aakeberg Dahlby - Søgaards Armut - SBHG - 1 + 1
5. Trine Holte - In the perfekt moment - Grenland - 2 + 1
6. Silje Kristine Olsen - Roger - SBHG - 2 + 1
7. Hege Spjelkavik - Torshaugs Pacific Treasure - GDHK - 3 + 1
8. Helene Vadum Wilmann - NUCH Bogenlias Quelquefois - TBHG - 2 + 2
9. Aina Magnus - Volantos Blackout av Eikhaugen - TBHG - 2 + 3
10. Stine Moe Gulli - Lykkebos Disturbed Nightmare av Hompetitten - TBHG - 3 + 3
11. Monica Olsby Rogne - DKCH Tellefgaards Daniel - IØHG - 3 + 3
12. Aina Magnus - Rozettas Thunder Kaizer - TBHG - 3 + 3
13. Irene Aakeberg Dahlby - Søgaards Etter Regnet av Hippo - SBHG - 4
14. Caroline Steinbakken - Røislis Infinity - IØHG - 4
15. Frida Magnus - Eidsåsens Little Darling In Blue - GKF - 4
16. Madelen Bjerkeengen - Brookside MacWilliam - IØ KAL - 4
17. Hallgjerd Seim Paulsen - Crazy Popcorn - GKF - 5
18. Trine Holte - Brattvangs Makita - Grenland - 5
19. Veronica U. Johansen - Rozettas Christiania - TBHG - 6
20. Hilde Kåstad - Covalinos Walking On Fire - ROGH - 6
21. Martine Sevlejodet - Eikjamoens Oseberg - TBHG - 7
UP. Helene Osland - Lille Hvite Lomen - BOKH - TRUKKET
UP. Silje Kristine Olsen - Ole Johnny Ronny Reidar - SBHG - TRUKKET
UP. Kristin Berg - Bølle Bever - GDHK - MAXTID
UP. Helene Osland - Lille Hvite Lulalom - BOKH - MAXTID
UP. Veslemøy Fjermestad Thunem - Leander - JOSK - MAXTID
UP. Hege Spjelkavik - Torhaugs Pacific Sunrise - GDHK - MAXTID
UP. Benedicte Thorvaldsen - Rozettas Maskineri - TBHG - DISKET
UP. Monica Olsby Rogne - Santorini - IØHG - DISKET
UP. Pia Amundsen - Shamigos WiVa Anub'Arak - TBHG - DISKET
1. Silje Kristine Olsen - Reklingsholms Rudolf av Søgaard - SBHG - 0 + 0
2. Frida Magnus - Halvbakkens Ununseptium - GKF - 1 + 0
3. Hallgjerd Seim Paulsen - Vestkystens Maximum OverDrive - GKF - 0 + 1
4. Irene Aakeberg Dahlby - Søgaards Armut - SBHG - 1 + 1
5. Trine Holte - In the perfekt moment - Grenland - 2 + 1
6. Silje Kristine Olsen - Roger - SBHG - 2 + 1
7. Hege Spjelkavik - Torshaugs Pacific Treasure - GDHK - 3 + 1
8. Helene Vadum Wilmann - NUCH Bogenlias Quelquefois - TBHG - 2 + 2
9. Aina Magnus - Volantos Blackout av Eikhaugen - TBHG - 2 + 3
10. Stine Moe Gulli - Lykkebos Disturbed Nightmare av Hompetitten - TBHG - 3 + 3
11. Monica Olsby Rogne - DKCH Tellefgaards Daniel - IØHG - 3 + 3
12. Aina Magnus - Rozettas Thunder Kaizer - TBHG - 3 + 3
13. Irene Aakeberg Dahlby - Søgaards Etter Regnet av Hippo - SBHG - 4
14. Caroline Steinbakken - Røislis Infinity - IØHG - 4
15. Frida Magnus - Eidsåsens Little Darling In Blue - GKF - 4
16. Madelen Bjerkeengen - Brookside MacWilliam - IØ KAL - 4
17. Hallgjerd Seim Paulsen - Crazy Popcorn - GKF - 5
18. Trine Holte - Brattvangs Makita - Grenland - 5
19. Veronica U. Johansen - Rozettas Christiania - TBHG - 6
20. Hilde Kåstad - Covalinos Walking On Fire - ROGH - 6
21. Martine Sevlejodet - Eikjamoens Oseberg - TBHG - 7
UP. Helene Osland - Lille Hvite Lomen - BOKH - TRUKKET
UP. Silje Kristine Olsen - Ole Johnny Ronny Reidar - SBHG - TRUKKET
UP. Kristin Berg - Bølle Bever - GDHK - MAXTID
UP. Helene Osland - Lille Hvite Lulalom - BOKH - MAXTID
UP. Veslemøy Fjermestad Thunem - Leander - JOSK - MAXTID
UP. Hege Spjelkavik - Torhaugs Pacific Sunrise - GDHK - MAXTID
UP. Benedicte Thorvaldsen - Rozettas Maskineri - TBHG - DISKET
UP. Monica Olsby Rogne - Santorini - IØHG - DISKET
UP. Pia Amundsen - Shamigos WiVa Anub'Arak - TBHG - DISKET
Utstillings rangering ved kombi Husk at hunner går forran hanner ved samme poeng
1. Helene Vadum Wilmann - NUCH Bogenlias Quelquefois - TBHG - Dvergvedder - Vilgrå - 94,5p
2. Hallgjerd Seim Paulsen - Crazy Popcorn - GKF - Dverghare - Viltgrå - 94,5p
3. Veronica U. Johansen - Rozettas Christiania - TBHG - Dvergvedder - Röhn - 94p
4. Hilde Kåstad - Covalinos Walking On Fire - ROGH - Belgisk Hare - Viltrød - 94p
5. Stine Moe Gulli - Lykkebos Disturbed Nightmare av Hompetitten - TBHG - Dvergvedder - Svart - 93,5p
5. Veslemøy Fjermestad Thunem - Leander - josk - Dvergvedder - viltgul - 93,5p
7. Helene Osland - Lille Hvite Lomen - BOKH - Hermelin - Hvit rød øyd - 93,5p
8. Trine Holte - Brattvangs Makita - Grenland - belgisk hare - viltrød - 93,0p
9. Helene Osland - Lille Hvite Lulalom - BOKH - Hermelin - Hvit rød øyd - 93p
10. Silje Kristine Olsen - Ole Johnny Ronny Reidar - SBHG - Belgisk hare - viltrød - 93p
11. Trine Holte - In the perfekt moment - Grenland - belgisk hare - viltrød - 93p
12. Irene Aakeberg Dahlby - Søgaards Armut - SBHG - Dvergvedder - Viltgrå - 92,5p
13. Irene Aakeberg Dahlby - Søgaards Etter Regnet av Hippo - SBHG - Dvergvedder - Viltgrå - 92,5p
14. Kristin Berg - Bølle Bever - GDHK - Beveren - Blå - 92,5p
15. Aina Magnus - Volantos Blackout av Eikhaugen - TBHG - Dvergvedder - Röhn - 92p
16. Caroline Steinbakken - Røislis Infinity - IØHG - Dvergvedder - Madagaskar kappe - 92p
17. Martine Sevlejodet - Eikjamoens Oseberg - TBHG - Dvergvedder - Viltgul - 92p
18. Madelen Bjerkeengen - Brookside MacWilliam - IØ KAL - Dverghare - Brun zobel - 92p
19. Monica Olsby Rogne - Tellefgaards Daniel - IØHG - Hermelin - Viltgrå - 92p
20. Hege Spjelkavik - Torhaugs Pacific Sunrise - GDHK - Dvergvedder - Svart Otter - 91,5p
21. Hege Spjelkavik - Torshaugs Pacific Treasure - GDHK - Dvergvedder - Isabella kappetegnet - 91,5p
22. Frida Magnus - Eidsåsens Little Darling In Blue - GKF - Dvergvedder - Viltblå - 91p
23. Silje Kristine Olsen - Reklingsholms Rudolf av Søgaard - SBHG - Dvergvedder - svart/gul japaner - 91p
24. Hallgjerd Seim Paulsen - Vestkystens Maximum OverDrive - GKF - Dvergvedder - Brun Siameser - 90,5p
25. Silje Kristine Olsen - Roger - SBHG - Dvergvedder - viltgrå - 90,5p
26. Frida Magnus - Halvbakkens Ununseptium - GKF - Dvergvedder - Blå kappetegnet - 90p
27. Aina Magnus - Rozettas Thunder Kaizer - TBHG - Dvergvedder - Röhn - 88,5p
Up. Benedicte Thorvaldsen - Rozettas Maskineri - TBHG - Dvergvedder - S/H Japaner - 00p
UP. Monica Olsby Rogne - Santorini - IØHG - Dvergvedder - Madagaskar - 00p
UP. Pia Amundsen - Shamigos WiVa Anub'Arak - TBHG - Dvergvedder - Madagaskar - 00p
1. Helene Vadum Wilmann - NUCH Bogenlias Quelquefois - TBHG - Dvergvedder - Vilgrå - 94,5p
2. Hallgjerd Seim Paulsen - Crazy Popcorn - GKF - Dverghare - Viltgrå - 94,5p
3. Veronica U. Johansen - Rozettas Christiania - TBHG - Dvergvedder - Röhn - 94p
4. Hilde Kåstad - Covalinos Walking On Fire - ROGH - Belgisk Hare - Viltrød - 94p
5. Stine Moe Gulli - Lykkebos Disturbed Nightmare av Hompetitten - TBHG - Dvergvedder - Svart - 93,5p
5. Veslemøy Fjermestad Thunem - Leander - josk - Dvergvedder - viltgul - 93,5p
7. Helene Osland - Lille Hvite Lomen - BOKH - Hermelin - Hvit rød øyd - 93,5p
8. Trine Holte - Brattvangs Makita - Grenland - belgisk hare - viltrød - 93,0p
9. Helene Osland - Lille Hvite Lulalom - BOKH - Hermelin - Hvit rød øyd - 93p
10. Silje Kristine Olsen - Ole Johnny Ronny Reidar - SBHG - Belgisk hare - viltrød - 93p
11. Trine Holte - In the perfekt moment - Grenland - belgisk hare - viltrød - 93p
12. Irene Aakeberg Dahlby - Søgaards Armut - SBHG - Dvergvedder - Viltgrå - 92,5p
13. Irene Aakeberg Dahlby - Søgaards Etter Regnet av Hippo - SBHG - Dvergvedder - Viltgrå - 92,5p
14. Kristin Berg - Bølle Bever - GDHK - Beveren - Blå - 92,5p
15. Aina Magnus - Volantos Blackout av Eikhaugen - TBHG - Dvergvedder - Röhn - 92p
16. Caroline Steinbakken - Røislis Infinity - IØHG - Dvergvedder - Madagaskar kappe - 92p
17. Martine Sevlejodet - Eikjamoens Oseberg - TBHG - Dvergvedder - Viltgul - 92p
18. Madelen Bjerkeengen - Brookside MacWilliam - IØ KAL - Dverghare - Brun zobel - 92p
19. Monica Olsby Rogne - Tellefgaards Daniel - IØHG - Hermelin - Viltgrå - 92p
20. Hege Spjelkavik - Torhaugs Pacific Sunrise - GDHK - Dvergvedder - Svart Otter - 91,5p
21. Hege Spjelkavik - Torshaugs Pacific Treasure - GDHK - Dvergvedder - Isabella kappetegnet - 91,5p
22. Frida Magnus - Eidsåsens Little Darling In Blue - GKF - Dvergvedder - Viltblå - 91p
23. Silje Kristine Olsen - Reklingsholms Rudolf av Søgaard - SBHG - Dvergvedder - svart/gul japaner - 91p
24. Hallgjerd Seim Paulsen - Vestkystens Maximum OverDrive - GKF - Dvergvedder - Brun Siameser - 90,5p
25. Silje Kristine Olsen - Roger - SBHG - Dvergvedder - viltgrå - 90,5p
26. Frida Magnus - Halvbakkens Ununseptium - GKF - Dvergvedder - Blå kappetegnet - 90p
27. Aina Magnus - Rozettas Thunder Kaizer - TBHG - Dvergvedder - Röhn - 88,5p
Up. Benedicte Thorvaldsen - Rozettas Maskineri - TBHG - Dvergvedder - S/H Japaner - 00p
UP. Monica Olsby Rogne - Santorini - IØHG - Dvergvedder - Madagaskar - 00p
UP. Pia Amundsen - Shamigos WiVa Anub'Arak - TBHG - Dvergvedder - Madagaskar - 00p