LUU/NM 2014
Messehall A i Tønsberg, 31. Oktober - 2. November
RESULTATER
|
BILDER
|
BLOGGEN
|
Årets LUU/NM ble arrangert i et samarbeid med Tønsberg Hoppegruppe og Drammen og Omegn Kaninavlsforening. TBHG tok på seg ansvaret for hoppedelen, mens Drammen KAF hadde ansvaret for utstillingen. Men under opp- og nedrigging hjalp vi alle hverandre, og fikk et flott og gjennomført arrangement! Her er hopperesultatene.
Rett Elite – 98 starter - 9 sert utdelt
1. Stine Grong Ruud - Runaways Tamarillo
2. Mali Hønnås - Volantos Sidewinder av Eikhaugen
3. Lise Marie Ernestus - Grand Ch Fredrikstad Akvarium Lille Banana Splitt
4. Helene Osland - Eikhaugens Grand Ch Zafira
5. Irene Aakeberg Dahlby - Aakebergs Hidden Fantasy
6. Stine Grong Ruud - Engens S Ch Høstgryning
7. Tonje Engen - Sollien's Actros
8. Anne Marie Aarmo - Torshaugs Gd Ch Flying in Moonlight
9. Ida Johansson - Kløverdalens Gt Ch Feels Like Fire
10. Anna Katrine Husted - Reklingholms Tabasco
11. Hege Spjelkavik - Bjerkes Insider
12. Alva Grødem Mageland - Gt Ch Æn Guava tå Økdalen
13. Mali Hønnås - Sareptas Æn Færsken tå Økdalen
14. Irene Aakeberg Dahlby - Aakebergs Undercover
15. Tonje Engen - Hompetitten's Magic Rainbow
16. Camilla Venger - Grenens Addicted To Love
17. Silje Cathrine Tellefsen - Torshaugs Mabye Me
18. Alva Grødem Mageland - Hompetittens Gt Ch Magic Words
19. Ida Johansson - Lineas Gt Ch You and Me
20. Tonje Engen - Symremyra's Super Ch Angel Of Healing
21. Alva Grødem Mageland - Lineas Defying Gravity
22. Irene Aakeberg Dahlby - Aakebergs Champion Scandic
23. Mali Hønnås - Økdalens Ch Solan
24. Mona Sevlejordet - Vestkystens Maximum Firefox Fantasy
25. Tonje Engen - Hompetitten's Great Ch Words Of A Silent Heart
26. Maria Ramsbacher - Pandoras Chitas
27. Ida Johansson - Stjärnans Kiara
28. Thor Martin Skretteberg - Lineas Noble Warrior
29. Martine Sevlejordet - Vestenas Cèrvelo
30. Silje Cathrine Tellefsen - Økdalens Renax Ultra
31. Lise Marie Ernestus - Flamencos S Ch Aiola av Leo
32. Irene Aakeberg Dahlby - Eikhaugens Calibra
33. Alva Grødem Mageland - Bjørkebakkens Walk of Shame
34. Sandra Knutsen - Kløverdalens Wild Obsession
35. Lilly Sofie Eik Jonassen - Volantos Interlude Av Eikhaugen
36. Tonje Engen - Sarepta's S Ch Æn Mango Tå Økdalen
37. Tonje Engen - Snöflingan's Ch Majesty of Beach
38. Tonje Engen - Engen's Grand Ch Sorrows Embrace
39. Hallgjerd Seim Paulsen - Lamondas Gt.Ch. Beyound Imagination
40. Anne Marie Aarmo - Khaos Amazilia
41. Marita Bjørk Kjørbek - Winds Bardarbunga
42. Maria Ramsbacher - Snöflingans Flicka
43. Ida Johansson - Stjärnans S Ch Tick Tack
44. Hilde Kåstad - Solhaugens Great Champion Mirakel
45. Hege Spjelkavik - Lineas Gt Ch Everything
46. Maria Ramsbacher - Pandoras Champion Phoenix Suns
47. Tonje Engen - Økdalen's Super Ch Bazinga
48. Stine Grong Ruud - Regnbågens Simply The Best
49. Veronica Undbekken Johansen - Lykkebos Now Av Eikhaugen
50. Malin Pedersen - Lineas Stjernesludd
1. Stine Grong Ruud - Runaways Tamarillo
2. Mali Hønnås - Volantos Sidewinder av Eikhaugen
3. Lise Marie Ernestus - Grand Ch Fredrikstad Akvarium Lille Banana Splitt
4. Helene Osland - Eikhaugens Grand Ch Zafira
5. Irene Aakeberg Dahlby - Aakebergs Hidden Fantasy
6. Stine Grong Ruud - Engens S Ch Høstgryning
7. Tonje Engen - Sollien's Actros
8. Anne Marie Aarmo - Torshaugs Gd Ch Flying in Moonlight
9. Ida Johansson - Kløverdalens Gt Ch Feels Like Fire
10. Anna Katrine Husted - Reklingholms Tabasco
11. Hege Spjelkavik - Bjerkes Insider
12. Alva Grødem Mageland - Gt Ch Æn Guava tå Økdalen
13. Mali Hønnås - Sareptas Æn Færsken tå Økdalen
14. Irene Aakeberg Dahlby - Aakebergs Undercover
15. Tonje Engen - Hompetitten's Magic Rainbow
16. Camilla Venger - Grenens Addicted To Love
17. Silje Cathrine Tellefsen - Torshaugs Mabye Me
18. Alva Grødem Mageland - Hompetittens Gt Ch Magic Words
19. Ida Johansson - Lineas Gt Ch You and Me
20. Tonje Engen - Symremyra's Super Ch Angel Of Healing
21. Alva Grødem Mageland - Lineas Defying Gravity
22. Irene Aakeberg Dahlby - Aakebergs Champion Scandic
23. Mali Hønnås - Økdalens Ch Solan
24. Mona Sevlejordet - Vestkystens Maximum Firefox Fantasy
25. Tonje Engen - Hompetitten's Great Ch Words Of A Silent Heart
26. Maria Ramsbacher - Pandoras Chitas
27. Ida Johansson - Stjärnans Kiara
28. Thor Martin Skretteberg - Lineas Noble Warrior
29. Martine Sevlejordet - Vestenas Cèrvelo
30. Silje Cathrine Tellefsen - Økdalens Renax Ultra
31. Lise Marie Ernestus - Flamencos S Ch Aiola av Leo
32. Irene Aakeberg Dahlby - Eikhaugens Calibra
33. Alva Grødem Mageland - Bjørkebakkens Walk of Shame
34. Sandra Knutsen - Kløverdalens Wild Obsession
35. Lilly Sofie Eik Jonassen - Volantos Interlude Av Eikhaugen
36. Tonje Engen - Sarepta's S Ch Æn Mango Tå Økdalen
37. Tonje Engen - Snöflingan's Ch Majesty of Beach
38. Tonje Engen - Engen's Grand Ch Sorrows Embrace
39. Hallgjerd Seim Paulsen - Lamondas Gt.Ch. Beyound Imagination
40. Anne Marie Aarmo - Khaos Amazilia
41. Marita Bjørk Kjørbek - Winds Bardarbunga
42. Maria Ramsbacher - Snöflingans Flicka
43. Ida Johansson - Stjärnans S Ch Tick Tack
44. Hilde Kåstad - Solhaugens Great Champion Mirakel
45. Hege Spjelkavik - Lineas Gt Ch Everything
46. Maria Ramsbacher - Pandoras Champion Phoenix Suns
47. Tonje Engen - Økdalen's Super Ch Bazinga
48. Stine Grong Ruud - Regnbågens Simply The Best
49. Veronica Undbekken Johansen - Lykkebos Now Av Eikhaugen
50. Malin Pedersen - Lineas Stjernesludd
Lengde Elite – 61 starter - 6 sert utdelt
1. Ida Johansson - Stjärnans Kiara
2. Tonje Engen - Hompetitten's Magic Rainbow
3. Camilla Venger - Grenens Addicted To Love
4. Stine Grong Ruud - Lykkebos Thunder Coaster
5. Maria Ramsbacher - Hompetittens Atomic Queen
6. Martine Sevlejordet - Vestenas Cèrvelo
7. Helene Osland - Eikhaugens Grand Ch Zafira
8. Tonje Engen - Sarepta's Great Ch Æn Mango Tå Økdalen
9. Stine Grong Ruud - Runaways Tamarillo
10. Maria Ramsbacher - Pandoras Chitas
11. Monica Olsby Rogne - Nybøtoppens Friday Night Bites
12. Stine Grong Ruud - Engens S Ch Høstgryning
13. Irene Aakeberg Dahlby - Pandoras Super Ch Chikita
14. Hallgjerd Seim Paulsen - Lamondas Gt.Ch. Beyound Imagination
15. Vilde Langvandsbråten - Lamondas Navarino
16. Anna Katrine Husted - Reklingholms Tabasco
17. Stine Martinsen - Lykkebos Speed Monster
18. Alva Grødem Mageland - Gt Ch Æn Guava tå Økdalen
19. Martine Sevlejordet - Eikjamoens Oseberg
20. Vilde Langvandsbråten - Præstegravs Idefix
1. Ida Johansson - Stjärnans Kiara
2. Tonje Engen - Hompetitten's Magic Rainbow
3. Camilla Venger - Grenens Addicted To Love
4. Stine Grong Ruud - Lykkebos Thunder Coaster
5. Maria Ramsbacher - Hompetittens Atomic Queen
6. Martine Sevlejordet - Vestenas Cèrvelo
7. Helene Osland - Eikhaugens Grand Ch Zafira
8. Tonje Engen - Sarepta's Great Ch Æn Mango Tå Økdalen
9. Stine Grong Ruud - Runaways Tamarillo
10. Maria Ramsbacher - Pandoras Chitas
11. Monica Olsby Rogne - Nybøtoppens Friday Night Bites
12. Stine Grong Ruud - Engens S Ch Høstgryning
13. Irene Aakeberg Dahlby - Pandoras Super Ch Chikita
14. Hallgjerd Seim Paulsen - Lamondas Gt.Ch. Beyound Imagination
15. Vilde Langvandsbråten - Lamondas Navarino
16. Anna Katrine Husted - Reklingholms Tabasco
17. Stine Martinsen - Lykkebos Speed Monster
18. Alva Grødem Mageland - Gt Ch Æn Guava tå Økdalen
19. Martine Sevlejordet - Eikjamoens Oseberg
20. Vilde Langvandsbråten - Præstegravs Idefix
Rett Veteran – 15 starter
1. Irene Aakeberg Dahlby - Solbakkenlias Taiger Zairo
2. Irene Aakeberg Dahlby - Symremyras Ørn
3. Martine Persson - DKCH Lisbodal Ella II
4. Veslemøy Fjermestad Thunem - Swepper Dusty
5. Benedicte Thorvaldsen - Bella The Rainbow Rabbit
6. Anna Katrine Husted - Zentas Fit For Fight
7. Ida Johansson - Blåknappens Ch Yellow
8. Jorunn Egner - Vangtoppens Gt Ch Imperial Renown
9. Trine Lofthus - Pistacho
10. Hallgjerd Seim Paulsen - Symremyras Angel Of Harmony
11. Martine Persson - Bogenlias Elena the magic moment
12. Veronica Undbekken Johansen - Snøslottets Zorro
UP. Hilde-Kristin Lomheim - Carmentas Sirocco
UP. Sandra Knutsen - Villrosens Touched By an Angel
UP. Kristin Berg - Champion Je av Økdalen
1. Irene Aakeberg Dahlby - Solbakkenlias Taiger Zairo
2. Irene Aakeberg Dahlby - Symremyras Ørn
3. Martine Persson - DKCH Lisbodal Ella II
4. Veslemøy Fjermestad Thunem - Swepper Dusty
5. Benedicte Thorvaldsen - Bella The Rainbow Rabbit
6. Anna Katrine Husted - Zentas Fit For Fight
7. Ida Johansson - Blåknappens Ch Yellow
8. Jorunn Egner - Vangtoppens Gt Ch Imperial Renown
9. Trine Lofthus - Pistacho
10. Hallgjerd Seim Paulsen - Symremyras Angel Of Harmony
11. Martine Persson - Bogenlias Elena the magic moment
12. Veronica Undbekken Johansen - Snøslottets Zorro
UP. Hilde-Kristin Lomheim - Carmentas Sirocco
UP. Sandra Knutsen - Villrosens Touched By an Angel
UP. Kristin Berg - Champion Je av Økdalen
Kombi (sammenlagt) – 23 starter
1. Hallgjerd Seim Paulsen - NUCH DKCH Vestkystens Rolls Roys
2. Hallgjerd Seim Paulsen - NUCH DKCH Macklemore
3. Hallgjerd Seim Paulsen - DKCH Sexy and I Know It
4. Hallgjerd Seim Paulsen - Lunengas Awsome
5. Hallgjerd Seim Paulsen - DKCH I`ll Tempo Gigante
6. Hallgjerd Seim Paulsen - NUCH DKCH Crazy Popcorn
7. Trine Lofthus - Black Sapphire
8. Hallgjerd Seim Paulsen - Lamondas Fleet Noise
9. Trine Holte - In the perfekt moment
10. Hallgjerd Seim Paulsen - Vestkystens Levende Opptatt Av Det
11. Hallgjerd Seim Paulsen - Præstgravs Black Pearl
12. Charlotte Sand - NUCH Littel Speedmonster
13. Trine Lofthus - The Secret Love Story
14. Maren Myklebost - Løvheims Converse
15. Hallgjerd Seim Paulsen - Dilecta Parva Angelus
16. Heidi Jebsen - Isviks The Way I Look
17. Veslemøy Fjermestad Thunem - Skiftestads Dexter Morgan
18. Mali Hønnås - Nybøtoppens Phantom Cynder
19. Helene L Bårdsen - Maher-Sjalal-Hasj-Bas
20. Jorunn Egner - Hoelstoppens Qashqai
21. Elin Kristin Lid - Steingardens Odin
22. Hilde Kåstad - Covalinos Walking On Fire
UP. Veslemøy Fjermestad Thunem - Leander
1. Hallgjerd Seim Paulsen - NUCH DKCH Vestkystens Rolls Roys
2. Hallgjerd Seim Paulsen - NUCH DKCH Macklemore
3. Hallgjerd Seim Paulsen - DKCH Sexy and I Know It
4. Hallgjerd Seim Paulsen - Lunengas Awsome
5. Hallgjerd Seim Paulsen - DKCH I`ll Tempo Gigante
6. Hallgjerd Seim Paulsen - NUCH DKCH Crazy Popcorn
7. Trine Lofthus - Black Sapphire
8. Hallgjerd Seim Paulsen - Lamondas Fleet Noise
9. Trine Holte - In the perfekt moment
10. Hallgjerd Seim Paulsen - Vestkystens Levende Opptatt Av Det
11. Hallgjerd Seim Paulsen - Præstgravs Black Pearl
12. Charlotte Sand - NUCH Littel Speedmonster
13. Trine Lofthus - The Secret Love Story
14. Maren Myklebost - Løvheims Converse
15. Hallgjerd Seim Paulsen - Dilecta Parva Angelus
16. Heidi Jebsen - Isviks The Way I Look
17. Veslemøy Fjermestad Thunem - Skiftestads Dexter Morgan
18. Mali Hønnås - Nybøtoppens Phantom Cynder
19. Helene L Bårdsen - Maher-Sjalal-Hasj-Bas
20. Jorunn Egner - Hoelstoppens Qashqai
21. Elin Kristin Lid - Steingardens Odin
22. Hilde Kåstad - Covalinos Walking On Fire
UP. Veslemøy Fjermestad Thunem - Leander
Beste nykommer:
Stine Grong Ruud og Runaways Tamarillo |
Beste sammenlagt:
Stine Grong Ruud og Runaways Tamarillo |
Raskeste kanin:
Helene Osland og Eikhaugens Grand Ch Zafira
Helene Osland og Eikhaugens Grand Ch Zafira